Презентація для інвестора за 60 секунд

Щоб зацікавити інвестора, ви насправді маєте всього 60 секунд! Під час першої хвилини необхідно вразити мецената настільки, аби він захотів підтримати ваш проект.

  • Правило “КЛЗ” (Коротко, Лаконічно, Зрозуміло): озвучуйте лише конкретику, якщо інвестор зацікавиться, то обов’язково запитає додаткову інформацію, а ви продемонструєте свою підготовленість і повагу до його часу.
  • Мета має показати рішення проблеми: часто мету описують швидко та неуважно, наче щось абстрактне, але фахівці знають – ретельне прописування навіть найкоротшої мети може зайняти чимало часу – сформулюйте її так, аби були вказані шляхи вирішення проблеми, виконавці й точний час завершення проекту.
  • Наголосіть на унікальності: якщо проект особливий і неповторний, то він обов’язково приверне до себе увагу новизною, але не загубиться в думках.
  • Максимально обґрунтуйте необхідні витрати: люди, які вміють заробляти і рахувати кошти, завжди цінують чесний підхід – будьте готові пояснити будь-яку статтю витрат, порівняйте ціни з декількох джерел, прорахуйте можливі фінансові ризики.
  • Вам допоможуть презентації та роздруківки про проект: візуалізуйте свою ідею на декількох слайдах, не робіть абияк, підійдіть до підготовки презентації відповідально та креативно; завжди в нагоді – коротка інформація про проект у роздрукованому вигляді; додайте декілька світлин чи графіків.
  • Слідкуйте за грамотним і єдиним стилем подачі: і під час мовлення, і в допоміжних засобах; уся інформація має бути в одному форматі, без помилок чи неточностей – це не тільки обличчя вашого проекту, а й ваш імідж, як спеціаліста.
  • Тренуйтеся: практикуйтеся розповідати про свою ідею, презентуйте її для людей, які не є обізнаними в темі – перевіряйте, чи зрозуміли вони вас, чи запалили ви слухачів?

Якщо перераховане ви взяли до уваги та практично реалізували – мерщій до інвестора!

Джерело: https://www.facebook.com/SynergyDevelopmentConsulting/photos/a.181382129013775.1073741828.178476729304315/400083833810269/?type=3&theater

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *