ЛідерствоЛІДЕРСТВО тренінг


Summary

Лідерство – це вміння представити бачення мети таким чином, щоб інші захотіли досягти її. Кращі лідери використовують весь свій досвід, вміння та повноваження для того, щоб надихнути колег на співпрацю і командну роботу. Вони знають, що успіх залежить як від уміння ефективно організувати роботу, так і позитивних відносин у колективі. Кожна людина має потенціал для того, щоб бути лідером. Цей тренінг є керівництвом, яке показує, як, крок за кроком, повсякденні події можна використовувати для того, щоб розвивати свої лідерські вміння: вміння оцінювати ситуації, отримання та надання зворотного зв’язку, вміння ставити чіткі цілі і визначати пріоритети, взяття на себе відповідальності і використання свого впливу.

Детальніше…ДЕЛЕГУВАННЯ тренінг


Summary

Цей тренінг показує, як можна виявити приховані здібності і таланти у членів команди і дозволити людям їх використовувати. І, звичайно, коли вони їх використовують, це допомагає краще задовольняти потреби клієнтів. У той же час, делегування вимагає уважного планування та керівництва. Цей тренінг є простим покроковим путівником того, як досягти успіху в делегуванні: подолання перешкод, стимулювання персоналу брати на себе відповідальність, розробка контурів процесу делегування повноважень, підвищення мотивації персоналу через делегування повноважень.

Детальніше…РІШЕННЯ тренінг


Summary

Прийняття рішень зачіпає багато аспектів нашої особистості: мужність, розум, досвід, виховання, переконання й уяву. Цей тренінг є мапою маршрутів практичної діяльності для всіх, особливо для менеджерів. Оскільки менеджер повинен вміти приймати ефективні рішення: пошук рішення, постановка мети і завдань, пошук варіантів вибору, збір допоміжних засобів, групове прийняття рішення.

Детальніше…ПЕРЕМОВИНИ тренінг


Summary

Перемовини відіграють визначальну роль у відносинах керівника різного рівня з клієнтами, постачальниками та колегами. Цей тренінг формує всі складові, які сприяють конструктивному та успішному проведенню переговорів: вміння створювати сприятливі умови, визначення власних цілей при проведенні перемовин, оцінка опонента, вміння говорити і слухати, вміння робити пропозиції, підведення підсумків, завершення перемовин і підтвердження досягнутих домовленостей.

Детальніше…КОМАНДА тренінг


Summary

Менеджери, які створюють і розвивають ефективні команди, домагаються кращих результатів. Цей тренінг показує, яким чином можна придбати всі необхідні вміння для того, щоб створити ефективну команду: розуміння переваг командної роботи; визначення мети для створення команди; розуміння того, що кожна людина має свої слабкі і сильні сторони; створення атмосфери чесності та відкритості; визначення процедури для прийняття рішень.

Детальніше…ПЕРСОНАЛ тренінг


Summary

Мати потрібних людей в потрібному місці і в потрібний час – основа успішного управління персоналом, однак щоб зробити це правильно, необхідно застосовувати сукупність різних підходів, «жорстких» – таких, як складання штатних розкладів, так і більш «м’яких» – таких, як проведення консультацій і підготовка працівників. Цей тренінг дозволить дізнатися про низку цінних навичок в галузі управління персоналом, якими можна скористатися для того, щоб створити власну систему управління персоналом або поліпшити вже існуючу: розуміння основ управління персоналом, використання простих систем управління персоналом, планування з метою розміщення потрібних людей в потрібному місці і в потрібний час, проведення простого аналізу потреб у тренінгу, розв’язання важких ситуацій з управління персоналом.

Детальніше…КОМУНІКАЦІЇ тренінг


Summary

Різні системи контактів, їх сила і потенціал, допомога в формуванны навичок у спілкуванні і використанні їх у різноманітних ситуаціях: визначення та створення системи контактів; контактування для просування по службі; стратегічні контакти.

Детальніше…ЗМІНИ тренінг


Summary

Зміни – це чи не єдине, що залишилось постійним. Як досягти успіху в запровадженні змін та нововведень? Роз’яснення пов’язаних з цим процесом питань, послідовне, на кожному кроці, надання допомоги в управлінні запровадженням змін та нововведень.

Детальніше…ЗБОРИ тренінг


Summary

Час – це не єдина річ, якої завжди не вистачає, тож коли ми організовуємо чи беремо участь у різного роду зборах, ми маємо бути впевненими у тому, що то буде час, проведений з користю. Низка корисних ідей з підготовки, побудови та проведення зборів. Як здійснювати ефективний контроль без надважких зусиль та ускладнень.

Детальніше…НАСТАВНИЦТВО тренінг


Summary

Наставництво все більше і більше визнається як потужний та ефективний засіб змін та розвитку. Воно має неймовірний потенціал та переваги як для організації, так і для кожного, хто бере у ньому участь. Покроковий розбір етапів процесу наставництва та того, як саме він реалізується.

Детальніше…РИТОРИКА тренінг


Summary

Виступ перед будь-якою аудиторією, не важливо, великою чи маленькою, може позбавити самовпевненносты навіть найвпевненіших у собі людей, більше того, цього не уникнути в повсякденному діловому житті. Промова на великій конференції, чи виступ перед невеликою групою, у складі якої ваші колеги, викликає страх, що забракне слів, ви пошиєтесь у дурні чи не зможете підібрати слів чи знайти влучний вираз. Цей тренінг вирішує проблему тих страхів, що можуть спіткати недосвідчених промовців, пропонуючи кроки до успішної та високої вартості презентації.

Детальніше…ПРОЕКТИ тренінг


Summary

Успішна справа часто квітне або ж терпить невдачу залежно від її здатності управляти здійсненням змін. Величезна відповідальність лягає на плечі менеджерів проектів, завдання яких – вміло провести таку зміну. Відкриття таємниць науки, яку подекуди вважають чарівним мистецтвом, роз’яснення базових принципів менеджменту проектів та опис практичних кроків, котрі повинні здійснювати менеджери проектів.

Детальніше…СПРАВА тренінг


Summary

Розвиток справи, якою ти займаєшся – це не важко, але тільки, якщо знаєш, як. Розмір її не є таким важливим, як те прагнення та амбіції, якими сповнені люди. Як зосередити увагу на важливих питаннях. Схема, на основі якої треба планувати та впроваджувати у життя зміни, необхідні для досягнення успіху. Декілька простих кроків, які допоможуть досягти розвитку справи.

Детальніше…ОЦІНКА тренінг


Summary

Раціональна оцінка відповідності менеджера міжнародному стандарту менеджменту та лідерства, визначення чітких резервів та напрямків розвитку. З використанням надійних, релевантних, професійних інструментів.

Детальніше…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *