Запитання з майбутнього

Колись, багато років тому, на початку кар’єри, один з моїх перших роботодавців дав оцінку моєї діяльності: «ти поспішаєш років на десять». До тепер незрозуміло мені для самого себе, чи вважати то за комплімент, чи за визнання моєї неадекватності тому часові, в якому живу.

Продовжити читання “Запитання з майбутнього”

Кіно народжене Україною

Нашій країні пощастило народити багатьох із тих, кому світ зобов’язаний появі кіно та потужних кінофабрик. Масштабний погляд на історію українського кіно представив Сергій Тримбач у книзі «Кіно народжене Україною». 7 із 777 фактів його дослідження:

Продовжити читання “Кіно народжене Україною”

До рідних

З ДОНБАСОМ У СЕРЦІ – переселенці звертаються до своїх рідних міст

Синектика

Синектика – метод колективної творчої діяльності, заснований на цілеспрямованому використанні інтуїтивно-образного і метафоричного мисленняучасників. Спочатку вона створювалася як методика стимулювання пошуку інноваційних рішень в промисловості і менеджменті. Є розвитком та удосконаленням методу мозкового штурму. Головна її відмінність полягає в тому, що синектори висувають не сформульовані ідеї, а лише асоціації та аналогії, що виступають в ролі цеглинок для побудови ідеї в цілому. Незавершені думки висловлюються у формі образів, метафор, порівнянь і описів відчуттів.

Продовжити читання “Синектика”