Людина, яка завжди хотіла більшого

Фільм про гори = фільм про лідерство

Документальний фільм з 4-х частин “Людина, яка завжди хотіла більшого”. Це історія людини, яка напередодні свого 60-річчя вирішила зійти на Еверест. Але перед тим, як піднятися на найвищу гору планети, їй належить зробити сходження на три вершини в різних частинах світу: Казбек, Манаслу і Охос-дель-Саладо.

Один герой. Чотири гори. Чотири фільма.

Частина 1. “Людина, яка завжди хотіла більшого. Казбек”

Гора Казбек – одна з вершин Кавказького хребта, знаходиться на кордоні Росії і Грузії. Висота – 5034 метри. Кожен народ Кавказу дав свою назву Казбеку. Але багато хто називає його просто: «Малий Ельбрус». А дарма. Незважаючи на те, що Казбек нижче найвищої гори Європи на 600 метрів, він є не менш складним для сходження з технічної точки зору. Але найголовніша небезпека Казбека – погода, і з нею експедиції не пощастило.

Частина 2. “Людина, яка завжди хотіла більшого. Манаслу”

Герой фільму зміг піднятися на Казбек. Попереду його чекає стрибок на 3 кілометри вгору. Гора Манаслу – восьмитисячник Непалу, один з 14-ти восьмитисячників світу. Надзвичайно красива і лавинонебезпечна. Шлях на вершину перепиняють численні тріщини і снігові карнизи. Але головна небезпека – висота. Ніколи раніше герой не був вище 8000.

Фільм 3. “Людина, яка завжди хотіла більшого. Охос-дель-Саладо”

Герою важливо утримати все, чого він домігся на тренуваннях і сходженнях на Казбек і Манаслу. Щоб зберегти висотну пам’ять організму, він відправляється на найвищий на планеті вулкан – Охос-дель-Саладо, який зажадає від нього більше зусиль, ніж восмитисячнік Манаслу.

Фільм 4. “Людина, яка завжди хотів більшого. Еверест”

Сотні годин виснажливих тренувань, тисячі метрів підйому вгору, 3 найскладніші вершини за плечима, і все це заради того, щоб внести своє ім’я в книгу історій сходжень на найвищу гору світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *