Давид перемагає

Дисципліна неспівмірної перемоги

Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Адріаном Сливоцьким запускає унікальний проект.

На цій сторінці ми публікуватимемо в open source доступі нову книжку Адріана Сливоцького «Давид перемагає», що є покроковим планом для побудови такої компанії, яка може перемагати глобальних гігантів.

Чому саме ця книжка і чому саме зараз? Тому що ми віримо, що наступний Давид, який зможе конкурувати з Apple, Amazon, Uber, Airbnb та іншими, буде саме з України.

  • зареєстровані користувачі можуть завантажувати книжку частинами безкоштовно
  • кожний розділ містить запитання, відповіді на які дозволять вивести свою компанію на якісно новий рівень
  • на цій сторінці ви зможете обговорювати ваші напрацювання та відгуки з іншими активними та амбітними читачами

Адріан Сливоцький

  • Входить до The Thinkers 50, списку провідних світових бізнес-мислителів, а також топ-25 кращих світових бізнес-консультантів.
  • Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, автор світових бестселерів з питань стратегічного управління, партнер компанії Oliver Wyman, член Дорадчої ради LvBS.
  • Адріан Сливоцький є автором багатьох новаторських книг-бестселерів, таких як «Зона прибутку» (The Profit Zone), про які журнал Business Week зауважив, що «рідко-коли – якщо взагалі коли-небудь – експерти настільки майстерно аналізували стратегії керівників, що вдавалося створити уроки, на яких може навчатися будь-хто». Він опублікував багато праць, в т.ч. статті у газеті Wall Street Journal і журналі Harvard Business Review, виступав за спеціальним запрошенням на Світовому економічному форумі у Давосі, на конференції керівництва Microsoft, на форумі керівників журналу Forbes і конференції керівництва журналу Fortune.

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) спеціалізується на програмах, що формуються на перетині бізнесового, філософського і гуманітарного просторів. Виходячи з унікального симбіозу бізнес-школи та католицького університету, ми проводимо навчальні програми з бізнесу в контексті загальнолюдських цінностей, активно співпрацюємо з організаціями, які цінують якість, є мислячими і прямують до успіху на ринку.

Наша місія: Україна на бізнес-карті світу.

Більш детальна інформація: lvbs.com.ua

Перейти на сторінку LvBS

Скачати книжку тут

Джерело: https://lvbs.com.ua/slywotzky/davyd/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.