Тренінги з менеджменту та лідерстваЛІДЕРСТВО тренінг


Summary:

лідерство – це вміння представити бачення мети таким чином, щоб інші захотіли досягти її. Кращі лідери використовують весь свій досвід, вміння та повноваження для того, щоб надихнути колег на співпрацю і командну роботу. Вони знають, що успіх залежить як від уміння ефективно організувати роботу, так і позитивних відносин у колективі. Кожна людина має потенціал для того, щоб бути лідером. Цей тренінг є керівництвом, яке показує, як, крок за кроком, повсякденні події можна використовувати для того, щоб розвивати свої лідерські вміння: вміння оцінювати ситуації, отримання та надання зворотного зв’язку, вміння ставити чіткі цілі і визначати пріоритети, взяття на себе відповідальності і використання свого впливу.

Детальніше…ДЕЛЕГУВАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ тренінг


Summary:

цей тренінг показує, як можна виявити заховані здібності і таланти у членів команди і дозволити людям їх використовувати. І, звичайно, коли вони їх використовують, це допомагає краще задовольняти потреби клієнтів. У той же час, делегування вимагає уважного планування та керівництва. Цей тренінг є простим покроковим путівником по тому, як досягти успіху в делегуванні: подолання перешкод, стимулювання персоналу брати на себе відповідальність, розробка контурів процесу делегування повноважень, підвищення мотивації персоналу через делегування повноважень.

Детальніше…ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ тренінг


Summary:

Прийняття рішень зачіпає багато аспектів нашої особистості: мужність, розум, досвід, виховання, переконання і уявлення. Цей тренінг є картою маршрутів у практичній діяльності для всіх, особливо для менеджерів. Оскільки менеджер повинен вміти приймати ефективні рішення: пошук рішення, постановка мети і завдань, пошук варіантів вибору, збір допоміжних засобів, прийняття рішення в групі.

Детальніше…ВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ тренінг


Summary:

переговори відіграють визначальну роль у відносинах керівника різного рівня з клієнтами, постачальниками та колегами. Цей тренінг формує всі складові, які сприяють конструктивному і успішному проведенню переговорів: вміння створювати сприятливі умови, визначення власних цілей при проведенні переговорів, оцінка опонента, вміння говорити і слухати, вміння робити пропозиції, підведення підсумків, завершення переговорів і підтвердження досягнутих домовленостей.

Детальніше…ФОРМУВАННЯ І РОЗВИТОК КОМАНДИ тренінг


Summary:

менеджери, які створюють і розвивають ефективні команди, домагаються кращих результатів. Цей тренінг показує, яким чином можна придбати всі необхідні вміння для того, щоб створити ефективну команду: розуміння переваг командної роботи; визначення мети для створення команди; розуміння того, що кожна людина має свої слабкі і сильні сторони; створення атмосфери чесності та відкритості; визначення процедури для прийняття рішень.

Детальніше…УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ тренінг


Summary:

мати потрібних людей в потрібному місці і в потрібний час – основа успішного управління персоналом, однак щоб зробити це правильно, необхідно застосовувати сукупність різних підходів, «жорстких» – таких, як складання штатних розкладів, так і більш «м’яких» – таких, як проведення консультацій і підготовка працівників. Цей тренінг дозволить дізнатися про ряд цінних навичок в галузі управління персоналом, якими можна скористатися для того, щоб створити власну систему управління персоналом або поліпшити вже існуючу: розуміння основ управління персоналом, використання простих систем управління персоналом, планування з метою розміщення потрібних людей в потрібному місці і в потрібний час, проведення простого аналізу потреб у тренінгу, розв’язання важких ситуацій з управління персоналом.

Детальніше…ЕФЕКТИВНІ КОМУНІКАЦІЇ тренінг


Summary:

різні системи контактів, їх сила і потенціал, допомога в придбанні навичок у спілкуванні і використанні їх у різноманітних ситуаціях: визначення та створення системи контактів; контактування для просування по службі; стратегічні контакти.

Детальніше…НЕЗАБАРОМ


Тренінгові ігри:

  • Оцінка менеджера / Шишапангма
  • Зміни та нововведення / Броуд Пік
  • Збори / Чо Ойю
  • Наставництво / Макалу
  • Ораторське мистецтво / Дхаулагірі 1
  • Проектний менеджмент / Гашербрум 2
  • Розвиток справи / Чогорі

НЕГАЙНО ПОВІДОМИТИ ПРО ПОЧАТОК ПРОДАЖУ ЦИХ ТРЕНІНГІВ:

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Тема

Повідомлення


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *