Захист політичних прав

У Чернівцях відбудеться виставка всесвітньо відомих картин (репродукцій) на захист політичних прав «трудових мігрантів» та вимушених переселенців

18 березня об 11:00  громадські активісти зберуться на Центральній площі (біля міської ратуші) у місті Чернівці для відкриття спеціальної фотовиставки на захист політичних прав ВПО. За допомогою заходу учасники намагаються звернути увагу на проблему, що стосується 4% виборців України.

Фотовиставка складатиметься з репродукцій світових витворів мистецтва, які активісти попередньо видозмінять. За допомогою цих відомих, але недомальованих картин учасники акції продемонструють, що голос кожного з вимушених переселенців або так званих «трудових мігрантів» настільки ж важливий, як і голос кожного громадянина України на всіх видах виборах, у тому числі місцевих.

Запрошуємо журналістів, громадських активістів, представників органів місцевого самоврядування та мешканців міста до участі.

Захід організовує ГО «Право.Захист.Справедливість» як регіональний учасник коаліції громадських організацій, заснованої ГО «Громадських холдинг «Група Впливу».

Нагадаємо, станом на 6 березня 2017 року, за інформацією Міністерства соціальної політики, в Україні зареєстровано 1 622 835 вимушених переселенців. Таким чином, майже 4% українських виборців залишаються без права голосу. Через неврегульованість законодавства, внутрішньо переміщені особи третій рік не можуть скористатися одним із базових конституційних прав громадянина. Варто зазначити, що проблема неможливості голосування за місцем реального проживання стосується і так званих «трудових мігрантів», яких в Україні налічується приблизно 10 мільйонів осіб.

Довідково: цей захід організовується ГО «Право.Захист.Справедливість» в коаліції з громадською організацією «Громадський холдинг «Група Впливу» у рамках проекту «Підвищення рівня підготовки до виборів та політичної участі в Україні», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES), за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Це – складова постійної спільної роботи зі зміцнення демократичного прогресу в Україні, яка підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерством міжнародних справ Канади та Посольством Великої Британії в Україні. Будь-які думки, викладені у цій публікації, належать автору і не обов’язково відображають погляди Посольства Великої Британії в Україні, уряду Великої Британії, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду США, Міністерства міжнародних справ Канади або уряду Канади.

Світлини з акції:

Джерело: прес-анонс ГО “Право. Захист. Справедливість”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *