Проект з організаційного розвитку

Обгрунтування:

Є купа дуже гострих проблем цільової групи – внутрішньо переміщених осіб. Є ініціативна група громадських активістів з кола цільової групи і місцевих мешканців, в якій люди з різним досвідом громадської діяльності, яка вирішила об’єднати свої особисті зусилля саме у вигляді громадської організації. То ж є потреба у незалежному професійному фасілітаторі, який би допоміг групі: а) узгодити спільне бачення на аспекти саме організаційного розвитку громадської організації, б) допомогти формалізувати загальний стратегічний план організаційного розвитку.

Діяльність:

Кошти гранту заплановано витратити на залучення професійного фасілітатора зі стратегічного планування громадської організації, організацію та проведення стратегічної сесії ініціативної групи, на якій планується розробити й узгодити стратегічний план організаційного розвитку громадської організації.

План:

  • 1-4 тижні проекту – організаційне забезпечення проведення стратегічної сесії (тендер фасілітатора, узгодження майданчика, закупівля матеріалів, т.і.)
  • 5 тиждень проекту – стратегічна сесія ініціативної групи громадської організації
  • 6 тиждень проекту – затвердження плану стратегічного розвитку організації на загальних зборах

Результат:

Розроблений стратегічний план організації було винесено для узгодження та затвердження на загальні збори, які відбулися 29.06.2015 р. Проект було організовано через ГО “ДУ”.

Донор:

Цей проект було представлено громадською організацією в межах «Проекту зміцнення громадянського суспільства», що реалізується ІСАР «Єднання» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проведення цього  проекту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданий через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст проекту є винятковою відповідальністю громадської організації та не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду США.

Один коментар до “Проект з організаційного розвитку”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.