Модель прибутку соціального підприємства “КОНОГОНКА edutainment”

Наше соціальне підприємство не роздає товари і послуги абсолютно безкоштовно, для пільгових категорій – представників нашої цільової групи передбачена можливість вільної ціни, а саме сплатити стільки, скільки покупець може і хоче – розмір платежу може бути, звичайно, не порівняний з фіксованою ціною товару або послуги, за якою вони продаються на вільному ринку – тим не менш, у представників нашої цільової аудиторії є можливість купити товар або послугу за вільною ціною, тобто в будь-якому випадку, це не буде абсолютно безкоштовним подарунком. За винятком клієнтів на тимчасово окупованих територіях – у відповідності з законодавчими обмеженнями на сьогоднішній момент, таким клієнтам товари та послуги надаються в безоплатне користування.

Додатково – фандрайзингова стратегія нашого соціального підприємства передбачає постійну діяльність по залученню додаткових коштів на гуманітарні цілі – цей бюджет, зрозуміло, витрачається на безкоштовну роздачу наших товарів і послуг в рамках спеціально згенерованих та реалізуємих соціальних проектів.

Дохід генерується від продажу (онлайн / офлайн) ігрового навчального контенту на паперових (зошити, блокноти, книги, настільні ігри і т.п.) і мультимедійних (відео, аудіо, комп’ютерні програми та ін.) носіях, групових та індивідуальних заходів наживо (онлайн / офлайн).

Крім цього, слід зауважити, що ядро команди соціального підприємства складають представники цільової групи – вони, генеруючи дохід, вирішують проблеми особистого фінансового забезпечення та своїх родин, іншими словами – створюють самі собі робочі місця.

Візуально модель прибутку схематично може виглядати так:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *