5 прикладів синергії в бізнесі, які приведуть ваш бізнес від органічного до експоненційного зростання

Якщо ви перебуваєте на такому етапі, що ваш бізнес працює по налагодженій схемі, і тепер у вас є час, то….чому б не подумати про експоненціальний ріст і збільшення розміру вашого бізнесу?

Є кілька перевірених методів для зростання вашого бізнесу. Усі вони пов’язані з вашим особистим розвитком від простого менеджера своєї справи, яким ви колись були, до нового та захоплюючого завдання – бути справжнім власником свого бізнесу, інвестором або серйозним підприємцем.

5 прикладів синергії у бізнесі:

  1. Злиття та поглинання – покупка або об’єднання з іншою бізнес-структурою шляхом об’єднання сил із метою швидшого зростання.
  2. Додавання якісно нових продуктів та/або ліній обслуговування. Вони, як правило, доповнюють продукти та послуги, які ви вже маєте, але вони можуть бути абсолютно новими і мати потужний ефект.
  3. “Географічна експансія” – розширення дозволяє збільшити базу цільових клієнтів і, отже, збільшує ваш дохід.
  4. Франчайзинг – створення бізнес-моделі, яку можна відтворити та продавати на умовах франчайзингу. Ви зберігаєте контроль над основними елементами бізнесу, але при цьому не берети участь у повсякденній роботі.
  5. Початок нового додаткового або, пов’язаного із вашою попередньою справою, бізнесу. Ви маєте перевагу хоча б у тому, що ви знаєте як працює ринок, знайомі із потребами та бажаннями вашої клієнтської бази.

Джерела:

  • https://www.linkedin.com/pulse/5-examples-synergy-business-take-your-from-organic-growth-laurie
  • https://www.facebook.com/SynergyDevelopmentConsulting/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.