Семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб

Українська бібліотечна асоціація оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з лідерства за проектом “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Учасники семінару з лідерства зможуть:

 • удосконалити власні лідерські та професійні навички, необхідні для усвідомленої участі громадян і громадського лідерства;
 • отримати додаткові інструменти реалізації власних ініціатив у нових громадах;
 • отримати консультативну підтримку власних ідей та ініціатив щодо розвитку бізнесу, соціального лідерства та місцевих громад;
 • вирішувати нагальні проблеми свої особисті та своїх громад;
 • створити онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з різних міст і адміністративних центрів Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Харківської областей та контрольованих Україною територій Донецької та Луганської областей, які вже налагодили стосунки з місцевими громадськими організаціями та ініціативними групами і готові активно впроваджувати стратегії змін у нових громадах.

Кого ми шукаємо?

Людей, які хочуть розвивати власні ініціативи/проекти, спрямовані на сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб з місцевими громадами і створення для них соціально-економічних перспектив.

Що ми можемо запропонувати учасникам?

 • Участь у семінарі з лідерства, де досвідчені тренери – українські та польські – будуть аналізувати знання та навички лідера, а також можливості їх практичного використання.
 • Індивідуальні консультації з тренерами щодо проектів, які Ви хочете здійснювати (2-3 зустрічі он-лайн).
 • Додатково – участь в Програмі національних обмінів.

Чого ми очікуємо?

 • Активну участь у семінарі.
 • Ефективну роботу з тренерами.
 • Розробку своїх проектів і підготовку портфоліо про свої успіхи, недоліки, враження, досвід і поради.

Це означає, що наша спільна робота не обмежується лише участю у семінарі, а є процесом, під час якого Ви отримаєте знання, навички та практичний досвід. Це також означає, що ми маємо бути на зв’язку не 3 дні, а 3 місяці – вчитися, співпрацювати, розробляти ідеї та отримувати нові можливості.

Проекти, які Ви маєте впровадити під час нашої спільної роботи, можуть бути великими або малими, вже діючими або на початковому етапі.

Найголовніше – ми хочемо допомогти Вам в організації та інтеграції Вашої місцевої спільноти. Тільки Вам вирішувати – чого Вам не вистачає або що потрібно змінити у громаді.

Семінар відбудеться у м.Львів з 26 по 28 жовтня 2017 року.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в семінарі. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова семінару – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму до 25 вересня 2017 року.

Умовою та результатом участі у семінарі є подання власного онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації до 1 лютого 2018 р.

За консультаціями звертайтеся до Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації: (044) 383-14-32, info@ula.org.ua.

Відібраних учасників буде повідомлено до 5 жовтня 2017 року.

Проект фінансується Європейським Союзом.

Джерело: https://ula.org.ua/news/3778-seminar-z-liderstva-dlia-vnutrishno-peremishchenykh-osib-26-28-10-2017-r-m-lviv

Зображення: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21314390_1441837339218917_4511514500320925296_n.jpg?oh=85e516a8f751360ee088dde2903d749e&oe=5A13EC83

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *