9 недорогих та ефективних маркетингових стратегій

Власний старт-ап – це завжди складно. Це завжди багато витрат і роботи. Але ми знайшли декілька бюджетних маркетингових стратегій, які дозволять вашому старт-апу стрімко розвиватись та збільшувати аудиторію.

Ефективний маркетинг не повинен коштувати багато грошей – це факт. Звісно, більш затратні маркетингові стратегії можуть принести більший прибуток. Однак, існує безліч дуже ефективних і недорогих маркетингових стратегій, які можна використовувати для розвитку та зростання свого старт-апу. Ось дев’ять із них:

1. Рекомендації

Одним з кращих способів піару є його пряме уникнення. Замість цього створіть систему, яка дозволить вашим клієнтам рекламувати ваш бренд замість вас. Врахуйте, що люди в чотири рази частіше купують товар, якщо його рекомендує друг.

Незважаючи на огляд технічних характеристик, ми все ще довіряємо персональним рекомендаціям більше, ніж чомусь іншому. Більш того, налагодження “системи рекомендацій” не коштуватиме багато, і навіть в залежності від того, як ви її впорядкуєте, може бути цілком безкоштовною. Ви можете запропонувати своїм поточним клієнтам знижку в обмін на нового клієнта за їх рекомендацією тощо.

2. Прес-релізи та новини

Люди регулярно читають новини, і якщо у вас є щось цікаве для звітування, більшість ЗМІ з радістю повідомлять про це. Прес-релізи є недорогим способом зробити так, щоб про ваш бренд згадали у великих публікаціях. Якщо ви робите всю роботу самостійно, полюючи на журналістів та надсилаючи їм листи електронною поштою, прес-релізи дійсно можуть бути безкоштовною маркетинговою стратегією.

3. Контент маркетинг

Контент маркетинг має багато форм, але жоден з них не вимагає значних інвестицій. Найпростіший підхід – це керувати блогом на сайті, додаючи новий кілька разів на тиждень вміст, який інформує або розважає ваших читачів.

Інфографіка, відеоролики та подкасти також належать до категорії “контент-маркетинг”. Причина? Всі ці дані мають можливість покращити репутацію вашого бренду, збільшити вхідний трафік та доповнити кілька інших стратегій з цього списку.

4. Оптимізація пошукової системи

Якщо ви витрачаєте час на написання статей для вашої маркетингової кампанії, ви також можете інвестувати в покращення оптимізації пошукової системи.

Ви у цьому новачки? Це може здатися технічно складним, але присвятивши трішки часу читанню, ви можете легко зрозуміти основи. Ви можете використовувати онлайн-інструменти, такі як Moz’s Keyword Explorer, для визначення релевантних ключових слів, за якими найчастіше здійнснюють пошук і відповідно включити ці слова на свій сайт.

5. Маркетинг соціальних мереж

Маркетинг соціальних мереж – це не те, що ви можете робити “на ходу”. Вони є вільно доступними та їх можна легко освоїти, лише при інвестиції часу та розумінні свого читача. Почніть із створення профілів для вашого бізнесу на таких основних платформах як Facebook, Twitter та Instagram, LinkedIn тощо. З часом ви зможете розширити аудиторію до тисяч людей.

6. Маркетинг за допомогою електронної пошти

Поки у вас є хороший список для розсилок, ви зможете побачити значну віддачу в будь-який час або окупити вкладені гроші.

7. Оголошення з платою за клік

Об’яви із платою за клік можуть стати дорогими, якщо вашою метою є ключові слова з високим трафіком, але є сайти та платформи, які є дружніми до бюджетних підприємців, які починають свою діяльність. Наприклад, на Facebook ви можете заплатити лише 1 долар на день для певних оголошень (хоча ви, мабуть, хочете інвестувати трохи більше, якщо ви хочете побачити значні результати).

8. Особистий брендинг

Особистий брендинг працює так само, як корпоративний, за винятком того, що він буде застосовуватися до вас як до індивідуума. Ви рекламуватимете себе та свої знання в соціальних мережах і, можливо, в спеціальному блозі, заробляючи нових прихильників.

Суть полягає в тому, що люди, як правило, довіряють іншим людям більше, ніж корпораціям, тому в кінцевому підсумку ви матимете новий простір для поширення інформації про ваш бренд або для залучення нових потенційних клієнтів – і все це безкоштовно.

9. Форуми та групи

Не варто недооцінювати здатність слідкувати за ходом подій на громадських форумах та групах у соціальних мережах. Ви можете побачити питання, на яке ви знаєте відповідь(за вашим досвідом), або використати побачену подію як платформу для просування вашого бізнесу. Чим більше ви берете участь у спільнотах, зокрема в більш локальних, а також у тих, що спеціалізуються на вашій сфері діяльності, тим більше ви виграєте. Головне те, що ви не маєте нічого платити, щоб стати членом цих спільнот.

Отже, якщо ви маєте фінансові труднощі в бізнесі, то шукайте творчі підходи, які не потребують значних інвестицій до реклами свого бренду та продуктів. Адже, інколи вони є навіть більш ефектними, аніж високовартісна реклама.

Більш повний варіант статті ви можете прочитати англійською мовою за посиланням: https://www.entrepreneur.com/article/297515

Джерело: https://www.facebook.com/SynergyDevelopmentConsulting/

Зображення: https://tjgi.files.wordpress.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *