Дисклеймер

Copyright

Заява про обмеження відповідальності

Даний сайт належить автору. Усі права відносно цього сайту належать автору.

Цей сайт і програмне забезпечення, використане на ньому, надаються користувачеві на умовах “як є” без будь-яких гарантій, виражених або які маються на увазі. Автор не несе відповідальності за будь-які збитки, викликані або які виникли у зв’язку з відвідуванням цього сайту або в результаті такого відвідування. У кожному разі автор не несе зобов’язань і відмовляється від будь-якої відповідальності за непрямий, непрямий збиток і особливі збитки, зумовлені обставинами справи, що виникли у зв’язку з відвідуванням цього сайту або в результаті такого відвідування.

Будь-яка інформація про продукцію і інша інформація, опублікована на сайті, надається на підставі наявних у автора даних. У той же час будь-яка така інформація в межах, передбачених законодавством, не може розглядатися в якості гарантій або зобов’язань з боку автора, і не може трактуватися користувачем в якості відомостей, які звільняють його від необхідності збору додаткових даних і проведення випробувань.

Автор має право без попереднього повідомлення вносити зміни в будь-які розділи цього сайту, а також припиняти роботу окремих розділів сайту або сайту цілком в будь-який час на свій власний розсуд. Крім того, автор не зобов’язаний займатися роботами з оновлення сайту.

Посилання на сайти третіх сторін («гіперпосилання») не можуть розглядатися в якості поручительства з боку автора щодо таких сайтів. Автор не несе відповідальності за роботу таких сайтів і їх зміст. Всі ризики, пов’язані з переходом за гіперпосиланнями, несе користувач.

Будь-які позови або судові розгляди, пов’язані з даним сайтом або його використанням, регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України, за винятком його положень про конфлікт законодавчих норм.

Інформація цього сайту може бути використана в некомерційних цілях з обов’язковим зазначенням джерела інформації, який повинен містити, у тому числі, гіперпосилання на джерело інформації. Комерційне використання інформації допускається тільки з письмового дозволу автора.

© О.В. Козловський, 2009

Джерело:

  • http://www.basf.ru/ecp2/General_Information_russia/Disclaimer

Картинки:

  • http://woomanizer.ru/wp-content/uploads/2012/02/Copyright.jpg
  • http://www.magnesia.by/uploads/assets/visual-eco.jpg

visual-eco

Будь ласка, свої скарги та зауваження Ви можете викласти у формі коментарів нижче. Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *